תכשיר נגד יתושים להרחקתם בדרך טבעית ללא כימיקלים

באמצעות תכשיר טבעי נגד יתושים – אתם יכולים לשחרר את הבית שלכם מזמזומים ולקום לבוקר מרענן ללא עקיצות מגרדות. כיצד גורמים לזה לקרות? באמצעות תכשיר ייעודי שהוא 100% טבעי ניתן להרחיק את היתושים מבלי שהם יחזרו בלילה הקרוב. רססו באמצעות התכשיר מדי לילה ושעות השינה שלכם חוזרות אליכם ובגדול. התכשיר אינו מפיץ ריח ולמעשה אינו משפיע עליכם או על חיות המחמד שלכם, רק על מי שהוא צריך להשפיע: על היתושים.

התכשיר מבוסס על צמח החרצית

טובי המדבירים כבר גילו את הסוד הנכסף: כאשר מזיקים בטבע מתרחקים מעץ או מצמח מסוים – זה קורה בשל כך שיש עליו חרציות צהובות. את הפתרון הזה – חברת הדברה טבעית מביאה לבתים שלכם. תרסיס שמבוסס על פרח החרצית מאפשר לכם להשתמש באותו מוטיב בדיוק בתוך המבנה ו- "להזכיר" ליתוש ריח חרצית מהו. התוצאה תהיה לילה שקט בכל פעם שתשתמשו בתרסיס. שכחתם לסגור את החלון ב- 18:00 בערב? אל חשש. רססו והיתושים בדרך החוצה.

תוצאות מידיות עם השימוש הראשוני

יתושים הם אמנם חרקים מעצבנים ומורכבים מאד בהתנהגות: מזמזמים, עוקצים וטורדניים למדי. אבל בהשוואה לחרקים כמו נמלים הם נחשבים קלים מאד להדברה כאשר יש לכם תרסיס טבעי. כל שאתם צריכים הוא לרסס כאשר יורד החושך בין 18:00 ל- 19:00 בערב. אפשר לרסס גם מאוחר יותר לקראת השינה, והיתושים יהיו בדרכם החוצה מהמבנה.

הדרכות טלפוניות לקראת הריסוס

אופן הריסוס קל מאד ויכול להתבצע על ידי כל משתמש ומשתמשת. אבל מי מכם שמעוניין לקבל הדרכה יכול לרכוש את המוצר מחברת הדברה פרטית ולקבל סיוע בזמן אמת בטלפון; טיפים על מקומות "חמים" לריסוס בשל היותם בעלי פוטנציאל קינון גבוה של יתושים, ומינון נכון של ספריי ריסוס בכל סשן.

ללא תופעות לוואי

בשל היותו מבוסס על 100% חומרים טבעיים, תכשיר נגד יתושים לא מצריך הרחקת ילדים וחיות מחמד מהבית והוא אינו גורם נזק לקירות ולמשטחים רגישים במקרה שפספסתם איזשהו יתוש ופגעתם בהם. כמי שעשוי רק מחומרים טבעיים הוא מאד בטוח לשימוש ומאפשר גם למרססים ללא ניסיון להצליח במשימתם ובגדול: להרחיק יתושים מביתם.