כל הפרטים על פאה לגבר מחיר, התאמה והחלפה

מקריחים? ניסיתם פתרונות שמנים לרכישה באינטרנט או דרך אתרי שיקום השיער במרכז הארץ? עברתם השתלה ואפילו היא לא השיגה לכם100% תוצאה? הכרו את החבר החדש שלכם, כיסוי לשיער הגברי. זוהי פאה לגבר, אשר אפשר לחבוש והיא תשיג לכם מראה של שיער טבעי המשלים את השיער שלכם. בשורה התחתונה: עם פאה זו השיעור שלכם ייראה ישר פלס, ללא קרחות והכי חשוב, הוא ייראה טבעי חלחלוטין. כיצד כל זה קורה?

פאת שיער אמיתי שנתרם

הן פאות לנשים והן פאה לגבר מבוססים על שיער אמיתי שנתרם. במספרת פאות ישנן המון תרומות שמתקבלות ולכן תמיד יימצא השיער שיתאים לקו צמיחת השיער שלכם ולמבנה הפנים הייחודי שלכם. כשאתם לובשים פאת שיער אמיתי אתם נהנים מהסתרה טוטלית של בעיית הקרחת או הנשירה שלכם.

כך מתאימים פאות למעטי שיער

במספרת פאות ייחודית עבור לנשים וגברים נמצאות דוגמאות השיער המושלמות עבורכם. בחרו בדוגמה שנראית כמו השיער שלכם או התקינו מעל כל קו צמיחת השיער דוגמה אחרת לשינוי טוטלי של השיער על פי רוחכם. כך או כך, אתם מבטיחים לעצמכם פאות לנשים וגברים באיכות שלא נתקלתם בה בעבר.

כך מומלץ להתנהל עם פאה

היו כמה שיותר זמן עם השיער הטבעי והשתמשו בפאה רק כאשר אתם נחשפים ברבים עם השיער שלכם. כשזה קורה, והשיער בעייתי, נושר או עם קרחות, ניתן להשתמש בפאה נוכרית, ובכך להחזיר לשער שלכם את שהיה לו בעבר: יופי, חיות ועיצוב צעיר ומרענן. הקדשת זמן לשיער הטבעי שלכם ללא הפאה כאשר אינכם מצולמים או מופיעים בציבור, נועדה לגרום לשיער האמיתי שלכם להבריא, ואת זה עושים על ידי מקסימום חשיפה שלו לאוויר הפתוח ללא פאה מעליו.

עלויות של פאות לגברים ונשים

מספרת פאות מקצועית מתמחרת את הפאות שלה על פי היצע וביקוש. לדוגמה, אם פאה מסוימת נרכשת בהמוניה וזוכה לעניין רב, המחיר שלה יעלה כרגע שייווצר בה מחסור לעומת הפאות האחרות שיימכרו במחיר יותר נגיש. על מנת לברר עבור פאה לגבר מחיר, התאמה לראש שלכם, ונושאים נוספים, רצוי לפנות למספרת פאות מקצועית לכל מה שברצונכם לדעת.