כך תצמיחו שיער במפרצים הקדמיים ובקרחת שנוצרה בראש שלכם

אם בעבר נזקקנו להשתלות שיער ולטכנולוגיות רפואיות יקרות, כיום ברור לרבים מהסובלים ממפרצים וקרחות כי הפתרון נמצא בשמנים ובסרומים מדיציוניים. מדובר על תכשירי מריחה והטמעה בעור הקרקפת אשר גורמים להצמחת שיער על בסיס התמדה יומיומית. חשוב להתקלח ובכך – להשיל את החומרים ולתת מנוחה לשיער ולעור הקרקפת.

חומר למריחה כולל עיסוי קשיח של הקרקפת

בחומר זה יש להשתמש כפעמיים בשבוע. הוא כולל מרכיבי בריאות כמו צמחי "גינקו בילובה", "היביסקוס", שמן גרעיני ענבים, ועוד. שמן זה יוצר על השיער הרגשה חמימה וכבר בימים הראשונים מתחילים לראות זקיקים צומחים. לאחר כל מריחה יש ליישם עיסוי קשיח של החלק המקריח בקרקפת למשך כ- 5 דקות.

חומר למריחה יומיומית ללא עיסוי קשיח

חומר זה הוא הסרום שלכם, כלומר התמצית החזקה ביותר מבחינת הרכב החומרים שלה. היא מכילה מרכיבים טבעיים כמו לבנדר, שמן פלפל ורוזמרין ובדרך כלל ניחנת בריח חריף. הסרום אינו מהווה רק קטליזטור להצמחת השיער, אלא גם מתקן קצוות-זקיקים עקומים שעלולים היו להתעוות כתוצאה משימוש בשמנים. לכן, חשוב למרוח זאת מדי יום כדי שהשמן לעיל יעשה אף הוא את עבודתו ולא יגרום לכך גם אצלכם. המריחה נעשית מדי יום ללא צורך בשפשוף חזק. ניתן לעשות כ- 70-100 שניות שפשוף קל ועדין.

התוצאות המתקבלות

כעבור כ- 3 חודשים תוכלו לחוש בשיפור. לחלק מכם, הקרחת אף תיסתם, תלוי במצבה טרום טיפול זה. חשוב להדגיש כי תוצאות אלו רלוונטיות רק עבור מי שיש לו זקיקים. קירח שכבר איבד את זקיקיו, לרוב מעל גיל 38, לא יוכל לתקן זאת באמצעות טיפול שכזה. התוצאות מהירות בשל טיב מרכיבי החומרים. מומלץ להזמין נוספים על מנת להשתמש כאשר אלו יתרוקנו.

כך ניתן להגיע לחומרי הבוטיק לשיער

  • דרך אתר פארמה לשיער באינטרנט.
  • דרך פייסבבוק או גוגל כפרסומת.
  • בתוך ישראל, כנגד התייעצות עם חברים שהתנסו בתהליך וטופלו בו.

חשוב לברר היטב עם מי אתם מסתנכרנים בהמלצות על מנת שתדעו בדיוק מה לעשות כאשר התכשירים יהיו בהישג ידכם. עבודה עם מסלול קבוע פשוט תספק לשיער שלכם את מה שהוא צריך יותר מכל, חיזוק השורש וניקיונו.