טיפולים אסתטיים לגברים, בוטוקס, הקטנת חזה, ועוד

טיפולים אסתטיים לגברים במגוון מסלולים: בוטוקס לפיסול אף, הקטנת חזה, ועוד. בואו להכיר את עולם הטיפולים האסתטיים מהם יכולים ליהנות גברים. טיפולים אלו ישנו טוטלית את המראה החיצוני שלכם ויאפשרו לכם לחזור לחייך, ובגדול. להלן הטיפולים האסתטיים שניתן לקבל.

בוטוקס לפיסול אף והעלמת קמטים

בטיפול זה אתם יכולים לשנות את מראה האף, הלחיים, המצח וכל אזור אחר שחשוף לצבירת קמטים. פיסול אף נעשה באמצעות הזרקת בוטוקס על מנת שיעודד או יבלום את התפשטות העור לאזורים מסוימים ובכך ישנה את צורתו של האף. הזרקת בוטוקס ללחיים נעשית על מנת ליישר קמטים ובכך להעלימם. חשוב לציין כי השפעתו של הבוטוקס היא כ- 180 ימים (חצי שנה) ולכן יידרשו טיפולים חוזרים על מנת לשמר את המראה החדש. התמדה בטיפולים תגרום להארכה טבעית של זמן הישארות תוצאות הטיפול.

הקטנת חזה באמצעות שאיבת שומן וחיתוך רקמות

טיפול שנעשה רק עבור גברים שאובחנו עם חזה גדול במיוחד אשר זהה במראהו לשדיים של אשה. ישנם גברים אשר החזה הטבעי שלהם נראה כמו חזה סטנדרטי של אשה לפני הגדלה. רבים מהם נבוכים מהעניין, שבשונה ממה שחושבים – לא נבע כתוצאה מאימונים לפיתוח החזה. זה מראה טבעי שעלול להיווצר אצל כל גבר. במידה וזה קורה, זה עשוי לנבוע בשל הצטברות רקמות שומניות במעלה הבטן, ומשם לחזה. הטיפול הנדרש הוא ניתוח הקטנת חזה בו מתבצעת שאיבת שומן של רקמות השומן העוטפות את החזה. במקרים נדירים מתבצע גם חיתוך רקמות של עור מיותר שגורם לניפוח החזה. הניתוח נעשה בהרדמה כללית למשך 2-3 שעות לכל היותר ואינו מלווה בכאבים, אך נדרשת מנוחה מנהיגה ועבודות משרד (שבועיים מנוחה) וספורט ופעילות גופנית (חודש מנוחה).

מרפאה פלסטית לגברים – כל הנדרש לשינוי המראה החיצוני

אם גם אתם סבורים כי הגיעה העת לשנות את המראה החיצוני שלכם ולפלס את דרכו מחדש, מרפאת בוטוקס וטיפולים אסתטיים פועלת בשבילכם ולמענכם! בואו לבדוק אם אתם מתאימים לטיפולי בוטוקס שונים בעור ולהסדרת טיפול הקטנת חזה. הטיפולים מתבצעים על פי התאמה לרצונותיו של הלקוח ובהתאם למצבו הפיזי העכשווי. מומחים מטעם המכון יבדקו אם הגבר כשיר לטיפול שהוא הזמין ויבצעו אותו עבורו על הצד הטוב ביותר.