המדריך לבחירת מרפאת ניתוח פנים פלסטי

כשאתם ניצבים בפני החלטה לעשות ניתוח פנים פלסטי, לבחירת המרפאה – חשיבות מרחיקת לכת. רק מרפאה איכותית עם מנתחים פלסטיים בעלי שם תבטיח לכם תוצאות טיפול טבעיות לחלוטין, ללא צלקות, שיגרמו לכם להיראות צעירים בעשרות שנים אחורנית. במדריך זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור מרפאת ניתוח פנים שתספק לכם את המראה המלוטש ביותר, בהתאם למאווייכם.

בחרו מרפאה המציגה תמונות "לפני ואחרי" אשר ניכר מהן שינוי משמעותי במבנה הפנים

השינוי שצריך להיראות הוא כמובן של פנים צעירות, ללא קמטים וללא רקמות שומניות שמעבות את העור וגורמות לו להיראות נפול. מרפאה המציגה תמונות "אחרי" כאלה עשויה להיות זו אשר תספק את השינוי גם עבורכם. רק במרפאה שבה ניתן להבחין בשינוי זה בבירור, גם לכם ישנם סיכויים גדולים לראות ממנה עור פנים חלק ויפה, לשביעות רצונכם.

ודאו שמדובר בשיטות כירורגיות המשיגות תוצאות קבע

מדוע חשוב לברר זאת? משום שמרפאות רבות המציגות תמונות של "לפני ואחרי" מתבררות כמרפאות בוטוקס או חומצה היאלורונית, ואלו כאמור טיפולים זמניים מאד, שכעבור 3-4 חודשים מחזירים את המראה המקומט. ניתן לבסס אותם, אולי, אחרי הניתוח אם הבחנתם בקמט קטן בצד השפה או הלחי, אבל כחלק עיקרי בטיפול בוודאי שלא. החלק העיקרי צריך להיות כירורגי כדי לספק לכם תוצאת ניתוח פנים קבועה, ללא תנאי.

בררו מהי הפרוצדורה הניתוחית הנדרשת

יש לברר כמה זמן יארך ניתוח פנים פלסטי בו אתם חייבים כדי ליישר את הפנים, וכמה זמן החלמה, האם נדרשים צעדים כלשהם להמרצת ההחלמה ולשמירה על עור הפנים, וכד'. ממש כשם שיש לברר על סילבוס הניתוח, מומלץ להוציא פרטים גם על שגרת ההתנהלות שבימים שאחרי. היא תקבע המון את הצלחתו של ההליך ולכן מומלץ לדעת פרטים אלה מראש לפני שמחליטים לעשות ניתוח פנים פלסטי.

בקשו הצעת מחיר מסודרת עבור כל הפרוצדורות

חשוב לבקש הצעת מחיר הכוללת את כל הפרוצדורות הניתוחיות והנלוות של ניתוח פנים פלסטי על מנת שתדעו בדיוק לאן מועדות פניכם גם בפאן הכלכלי. בדרך זו תוכלו לדעת כמה נדרש להשקיע בהליך ולהתכונן לכך ביום בו תבקשו ליישם את הניתוח. עלויות הניתוח במסגרות טיפול פרטיות אינן זולות אך מובילות בדרך כלל לתוצאה מרשימה במיוחד, בפרט במרפאה המציגה תמונות מדהימות של "לפני ואחרי".