הכל אודות ספריי נגד יתושים ללא חומרים מסוכנים

ספריי נגד יתושים מאפשר לכם להדביר אותם ללא שימוש במוצרים כימיים בעלי ריח חריף, ומבלי שתהיה מעורבת בכך מחבט יתושים אלקטרונית. הספריי מכיל חומר מרכזי אחד שנסחט מפרח החרצית, ועל כן לא צפוי ריח ולא צפויה הרעלה של אוכלוסיות חלשות כגון קשישים, ילדים, טף וחיות מחמד. ניתן להדביר כשהאוכלוסיות הללו בתוך הבתים שלכם ללא חשש שיקרה להם משהו. החומר, מבחינת האדם, הוא נטול ריח. היחידים שלא יהיו תתרנים לחומר הזה הם היתושים בעצמם.

ניתן לרסס ללא ביצוע עבודות הכנה

בדרך כלל, לפני הדברה עם מדביר יש המון עבודות הכנה לעשות, קביעת תאריך עם מדביר מוסמך, פינוי ילדים וחיות מחמד, פינוי מקררים, נכונות לספוג ריח חריף למשל מספר ימים, ועוד. עם ספריי נגד יתושים ניתן להתנהל ללא עבודות ההכנה הללו בכלל. המשמעות: ניתן לרסס ליד מזווים ומקררים מבלי שיקרה משהו לפריטי המזון שלכם. החומר פשוט מבוסס רק על אמצעים ניטרליים מהטבע שאינם מסוכנים ואינם צפויים להפיץ ריח רע.

ניתן לעבוד לבד – ללא נוכחות מדבירים

עוד יתרון של ספריי נגד יתושים הוא שהוא מיועד לשימוש עצמאי. אתם לא צריכים רישיון מדביר בשביל להפעיל אותו. זהו חומר בטוח בין כה וכה ועל כן הוא ניתן לתפעול על ידכם מבחינה חוקית. גם בפועל – הדבר הגיוני, משום שהחומר אינו ניחן בתרכובות כימיות, אלא בתכשירים טבעיים בלבד.

שירות הדרכות זמין עבור המשתמש בשעות העסקים

במידה ואתם מבקשים הדרכה אודות ספריי נגד יתושים, ניתן לקבל אותה באמצעות הטלפון לחברת מכירת מוצרי הדברה. היא תספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על שימוש בספריי נגד יתושים, בראש ובראשונה איתור מקומות בהם הם נוהגים לקנן הרבה, ושם לבצע ריסוס שיקדים את המטרד עוד לפני העונה וימנע מראש את הגעת היתושים אל השטח שלכם.

מאושר על ידי משרד הגנת הסביבה

ספריי נגד יתושים מאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה, מה שמבטיח איכות חסרת פשרות ועמידה ביעדי ריסוס ליתושים. החומר משלב שימוש קל, בטיחות והגעה לתוצאות מהירות ולכן הוא מאד כדאי לכל מי שמעוניין להדביר יתושים ללא עבודה קשה וסיזיפית בצד המהלך.