גניקומסטיה טיפול טבעי להצרת חזה גברי

גניקומסטיה היא תופעה בה גבר, ולעתים ילד בגיל ההתבגרות (סביבות גיל 14) מפתח חזה נשי רחב. הדבר לא קורה עקב התפתחות הגוף בחדר הכושר, אלא באופן טבעי בשל התפתחות יתר של בלוטות חלב בתוך החזה. בעוד אשר ניתן לפתור את הבעיה בניתוח, אפשר ליישם עבור גניקומסטיה טיפול טבעי שיביא לתוצאה דומה, החזרת החזה לגודלו הנורמלי אצל גברים.

טיפול תרופתי שיוביל להקטנת החזה

הטיפול אינו מצריך מהלכים פולשניים של רופא כירורג, אלא יתבסס על תרופות והורמונים שיינתנו לגבר או לילד המתבגר על מנת להביא להצרת החזה. במקרים לא מעטים, כשזה נוגע לילד מתבגר, ייתכן והוא לא יידרש לעשות דבר, כי מדובר בחלק מהתפתחות פיזיולוגית שתדעך כאשר הוא יגדל. לעומת זאת, כאשר לאדם מבוגר זה קורה, צריך לטפל בזה באמצעים טבעיים על מנת להביא לקיצור הנדרש בחזה.

תוצאות מוכחות – החזה הגדול יחזור לממדיו הטבעיים

אם אתם סובלים מתופעה כמו גניקומסטיה טיפול טבעי הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להחזיר את המצב לקדמותו וליהנות מחזה כמו של גברים. הטיפול הטבעי יכלול את כל המהלכים הנדרשים ליישום על מנת להחזיר את המצב לקדמותו: נטילת תרופות ונטילת הורמונים שידכאו את בלוטות החלב ויאפשרו לחזה שלכם לחזור להרמוניה מלאה עם הבטן והצוואר ולהיות צר במידה הנדרשת.

ייעוץ ממומחים לפלסטיקה רפואית

השירות ניתן על ידי צוות רופאים פלסטיקאים מומחה לבעיות חזה נשי אצל גברים. כל ילד או גבר נבדק לגופו ומסיקים לגביו האם עבור גניקומסטיה טיפול טבעי מתאים לו או שיותר נכון עבורו להשאיר את החזה על כנו כי השינוי יתרחש בקרוב. מעוניינים לקרוא על שירותים נוספים שניתנים במכון?

שירותי פלסטיקה נוספים במכון הרפואי

המכון הפלסטי מספק גם שירות קיצור שפה: שפה עבה, שיוצאת אל מעבר לחלל הפה קדימה, תוצר באמצעות טיפול ייעודי עבור קיצור שפה. שפה דקה המתאימה לממד הראש ועובי הלחיים היא כלי מפתח עבור כל מי שמחפש את המראה האסתטי והייחודי. בואו לאבחון אצל מומחה פלסטיקאי עבור קיצור שפה לבדיקת התאמתכם והתאמתכן לפרוצדורה. קיצור שפה יותיר את עור הפנים שלכם ללא צלקות כשהוא והשפתיים סימטריים זה לאלו.