איך לבחור חדרי בריחה בתל אביב בתקופת הקורונה?

אין ספק כי וירוס הקורונה יצר שינוי מהותי בתרבות הבילוי והפנאי אותה הכרנו עד לפני שהוא פרץ לעולם, ולכן רבים אשר רגילים ליהנות מהחוויה של חדרי בריחה באופן רגיל, תוהים האם יוכלו להמשיך ליהנות מהחוויה הזו גם בתקופה של הקורונה, ואם יוכלו למצוא חדרי בריחה בהם עדיין ניתן להשתתף בהתאם להנחיות משרד הבריאות גם בתקופה הזו.

בחירה של חדרי בריחה, במיוחד בתקופת הקורונה, היא בחירה שיש לבצע בצורה נכונה וחכמה. איך עושים זאת? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

 

חדרי בריחה קטנים

בתקופה בה וירוס הקורונה עדיין מסתובב בעולם, ונדרשות מגבלות ריחוק חברתי החשובות על מנת להאטת קצב וגידול ההתפשטות, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לחפש חדרי בריחה קטנים.

ככל שחדר הבריחה יהיה מותאם לקבוצה קטנה יותר של אנשים, כך יהיה ניתן ליהנות מהחוויה בו גם בתקופה המורכבת הזו, כך תוכלו להגיע גם עם מעט חברים או אפילו בזוג ועדיין ליהנות מהחוויה בצורה טובה.

 

כמובן, הקפידו לוודא כי אלו חדרי בריחה בתל אביב אשר מראש מיועדים לקבוצות קטנות והאתגרים בהם מותאמים למספר מצומצם של אנשים, ולא חדרי בריחה בתל אביב אשר בשגרה מיועדים לקבוצות גדולות יותר ורק בשל העובדה שהמפעילים שלהם מנסים להשאיר אותם פעילים כעת ניתן להיכנס גם בקבוצה קטנה יותר. אם האתגר לא יהיה מותאם לקבוצה קטנה אלא לכמות גדולה יותר של אנשים, הדבר יכול להשפיע משמעותית על החוויה ועל יכולת ההצלחה שלכם.

 

שמירה על הנחיות משרד הבריאות

עוד דבר שחשוב לוודא לפני שבוחרים חדרי בריחה בתל אביב הוא שאתם בוחרים חדר בריחה אשר בו ישנה שמירה מלאה על הנחיות משרד הבריאות.

וודאו כי מבוצע חיטוי בחדר בין קבוצה אחת לשניה, שכל האביזרים עמם תבואו במגע יהיו נקיים, ועובדי המקום חובשים מסכות כנדרש.

 

כך תוכלו לצאת לחדר בריחה עם האנשים הקרובים לכם, ולהיות בטוחים כי לא רק תיהנו מהחוויה, אלא גם תשמרו על עצמכם היטב בתקופה הזו.